Přidej se k nám

S neustále se rozšiřujícím pokrytím a rostoucím počtem zákazníků potřebujeme rovněž rozšiřovat náš pracovní tým. Hledáme spolehlivé, pečlivé a zodpovědné kolegy. Přijď pracovat do přátelského kolektivu, kde bude práce i zábavou!
Volné pozice
Naši spokojení zaměstnanci

Proč pracovat u nás?

Super kolektiv

Tým nadšenců do IT, se kterými budeš vnášet nápady do startupové atmosféry. Kreativitě a nápadům se meze nekladou.

Občerstvení

Káva a čokoláda po obědě? Ovoce k snídani nebo se napít něčeho dobrého? U nás v kuchyňce vždy najdeš záchranu, která ti dobije baterky.

Čtyřnozí spolupracovníci

Zvířata utužují kolektiv, přinášejí pohodu a umí vykouzlit úsměv na tváři. Za nás mazlíček v kanceláři určite ano.

Prima peníze

Nadstandardní ohodnocení, pravidelný růst platu, vánoční prémie a další benefity. Umíme ocenit, když ti práce jde a jsou za tebou vidět výsledky.

Internet a TV zdarma

S námi seš pořád online. Internet ti zavedeme i k tobě domů a ješte k tomu budeš moci koukat na IPTV a sledovat oblíbené programy zdarma.

Společné akce

Uvítáme parťáky, kteří umí táhnout za jeden provaz. Rádi soutěžíme na dračích lodích, vyjedeme na projížďku na kolech nebo zajedeme “na jedno” :)

Krátce o nás

Jsme rokycanský telekomunikační operátor, který své služby nabízí již více jak 12 let ve spolupráci se společnostmi VoiceBowNet s.r.o. a RowNet s.r.o.. Jsme česká společnost poskytující internetové připojení a další datové služby v Rokycanech a jeho blízkém okolí. Internetové připojení realizujeme zásadně pomocí nejmodernějších technologií ať už na bázi optických, kabelových nebo bezdrátových technologiích. Pro každého vždy dokážeme najít to správné řešení.

Může se na nás obrátit každý. Ať už jste malá, střední, velká společnost nebo jen malá domácnost. Najdeme a zrealizujeme vždy pro Vás jen to nejlepší řešení. Snažíme se vždy dbát o co nejlepší kvalitu připojení, zákaznický přístup a péči. Naše služby jsou dostupné až na 95 % území města Rokycany a v přilehlých oblastech jako jsou Borek u Rokycan, Březina, Hrádek u Rokycan, Hůrky, Litohlavy, Osek, Svojkovice, Vitinka, Volduchy a dalších.

Více o nás